“Môžeme mať len to, čo sami sebe dovolíme.“

Pracuje so ženami v témach liečenia sexuality a vzťahov. Pracuje individuálne s pármi v kríze, k znovuobjaveniu blízkosti a vášne vo vzťahu.

So svojim manželom vedie semináre pre páry zamerané na obnovenie spojenia partnerov vo vzťahu.

V svojej terapeutickej práci sa taktiež venuje otváraniu potenciálu človeka a odstraňovaniu blokov a modelov, ktoré bránia človeku objaviť svoju vnútornú silu a vedenie. Sprevádza človeka cestou liečenia vnútorného dieťaťa. Pochopeniu a doliečeniu zranení a prenosov kódov z minulých životov. Prácu s vnútorným mužom a vnútornou ženou. A vedie svojho klienta k práci s energiou a napojením sa na jeho vlastný zdroj poznania a sily vo svojom vnútri. Aby sa stal celistvou zdravou bytosťou, schopnou žiť svoj život v radosti a ľahkosti.

Pomáha človeku objaviť svoje poslanie a dary, aby mohol naplno projavit svoj najvyšší svetělný potenciál ku tvoreniu neba na zemi.

Pomáha prestúpiť človeku z role obete, do role tvorcu.

Na svojom youtube kanály sa venuje témam, ktoré prichádzajú z terapií, cez ktoré prehovára k širšej skupine ľudí, ktorí túžia po zmene.

  • Je autorkou úspešných webseminárov, Žena Alchymistka života a Milenec, ktoré pomáhajú liečiť partnerské vzťahy na najhlbších úrovniach – www.stebou.sk

  • Založila zoskupenie 10 žien, ktoré je otvorené ženám pracujúcim pre ženy. A spoločne už niekoľko rokov tvoria FESTIAL 10 žien.

  • Utvorila knihu Ženy Bohom pobozkané, ktorá je súborom príbehov 24 žien, lektoriek, terapeutiek, a umelkýň z Česka a Slovenska.

 Terapie  

Terapie ktorými prevádza klienta, sú postavené na metódach regresnej terapie, kineziológie, psychoanalýzy, systemických koštaláciách, práce s gestom tela, prenastavovanie kódov a vzorcov s vedením vyššieho JA, energetická práca a ukotvovanie v ZDROJI.

 

Terapia osobná, alebo diaľková, trvá cca 90 minút.

Myšlienka

Objavila som, že vďaka terapiám sa môj život rýchlejšie mení. Dokážem tak spracovať témy, ktoré ma dlhší čas

trápili a nedovolili mi voľne dýchať. Postupne som začala študovať rôzne terapeutické metódy. Tie som aplikovala najprv na svoju rodinu, potom priateľov a neskôr klientov. Milujem pozorovať, ako sa vďaka terapii menia ťažké a temné témy ľudských životov na radostné v ktorých prúdi život. Mám za sebou množstvo klientov, ktorý vďaka terapii rozkvitli a našli samých seba. Dokázali veľké pokroky v rôznych oblastiach svojho života. Našli radosť tam kde už neverili, že by mohla prísť.

“Môžeme mať len to, čo sami sebe dovolíme.“

Od detstva som mala silnú empatiu a telepatiu, často krát som vedela o veciach, ktoré sa diali aj keď sa o nich nehovorilo. Niekedy som vedela, že sa niečo udeje, skôr ako sa to udialo.

Za pomoc pri mojom nekončiacom štúdiu ďakujem mojim pozemským učiteľom, ako aj bytostiam ktoré nám nesmierne pomáhajú, ale nie sú voľným okom viditeľné.

Veľkou témou ktorej sa venujem, je rozvíjanie potenciálu. Každý z nás má svoje špecifické a jedinečné dary. Rovíjaním svojho potenciálu sa dostávame bližšie k sebe a na cestu nášho životného zámeru. Vtedy kráčame s prúdom života a cítime podporu zdroja.

Ak sa chcete dozvedieť viac o témach s ktorými pracujem, navštívte môj youtube kanál.

Adresa: Nová Baňa

Email : martina.junga@gmail.com, Telefón : 0918 231982 

GDPR

Web & Logo design vytvořila Michaela Parida

Photo by Lia Paugsch

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon